Linki

Tutaj znajdziecie wszystkie linki, które w jakiś sposób są powiązane z moim blogiem :)

1. http://betowanie.blogspot.com/

Powyżej świetna strona, jeśli ktoś szuka bety. Sama nawiązałam współprace z Katją, właśnie przez tą stronę. Jest dobrze zorganizowana, a dziewczyny miłe. Polecam!

2. http://katalog-euforia.blogspot.com/

Katalog "Euforia". Bardzo dobrze uporządkowany, jeśli szukacie jakiegoś fanfiction, naprawdę polecam. Znajdziecie tam wiele różnych kategorii, autorki nie ograniczyły się jedynie do Harry'ego Pottera.

3. http://wszystko-co-potterowskie-katalog.blogspot.com/

Kolejny katalog z którym (na razie) staram się nawiązać współpracę. Znajdziecie tam naprawdę dużo opowiadań, miniaturek i innych form pisanych. Jak sama nazwa wskazuje, znajdziecie tam "wszystko co Potterowskie"!

4. https://www.facebook.com/Domsalazarablog

Link do naszej strony na facebooku, będzie tam na bieżąco informowani o rozdziałach, bez innego, zbędnego spamu! Zapraszam ;)

5. https://godryk-salazar.blogspot.com/

Mój drugi blog. Opowiada o trzech uczennicach Hogwartu, jednak Szkoła Magii i Czarodziejstwa jest nam o tyle bliższa, że akcja dzieje się w roku szkolnym 2016/17 (spokojnie, bez "ajfonów", działających w naszej, ukochanej szkole). 

Godryk, Salazar i reszta
czyli jak wylecieć z Hogwartu i zrazić do siebie ludzi.

Historia wcale nie opowiada o założycielach Hogwartu. Przybliża nam przygody i perypetie trójki przyjaciółek, Camilli, Alison i Madeline. Każda jest na swój sposób wyjątkowa i gromadzi wokół siebie wiele wątków, które przeplatają się, tworząc barwną historię o nastoletnim życiu i całkiem dorosłych problemach.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz